Fosta prezentatoare de televiziune Cristina Dochianu (35 de ani) a născut pentru a treia oară. Viitoarea mămică a adus pe lume un băiețel, Nicolas. Prima imagine cu bebelușul în GALERIA FOTO!
Cristina Dochianu și Cristian Fogarassy au devenit părinți pentru a treia oară. Vedeta a făcut marele anunț pe contul personal de Instagram.
Fosta prezentatoare de televiziune Cristina Dochianu a născut
La 35 de ani, fosta prezentatoare TV de la Antena 1 a adus pe lume cel de-al treilea copil.
Alături de imaginea publicată pe Instagram, fosta vedetă TV a pus două emoji-uri: o inimioară și un emoji cu palmele încrucișate în semn de rugăciune/mulțumire.
În fotografie sunt surprinse fiicele Cristinei, Yvonne (4 ani) și Anais (2 ani), alături de micuțul Nicolas.
Copiii acesteia sunt fotografiați într-o cameră în care apar mai multe baloane cu mesajul: „Bine ai venit, Nicolas”.
Cristina s-a căsătorit în anul 2013 cu partenerul ei de viață, Cristian Fogarassy, într-o ceremonie discretă ce a avut loc lângă Orșova, orașul în care și-a petrecut copilăria.
În 2015, Cristina a adus pe lume primul copil al cuplului, o fetiță, Yvonne, iar în urmă cu doi ani s-a născut a doua fiică, Anais, vedeta reușind să țină sarcina ascunsă vreme de opt luni.
Până la căsătoria cu omul de afaceri Cristian Fogarassy, Cristina Dochianu a avut o relație intens mediatizată cu Radu Cernăuțean, din trupa Crush, începută la finalul anului 2007 și încheiată în 2010, scrie VIVA!.
Foto: Instagram
Citește și: