Teo Trandafir rupe tăcerea după ce s-a zvonit că Monica Gabor a devenit mamă a doua oară: „Mr. Pink o cam ține din scurt. Nu are voie…”
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2025/01/teo-trandafir.jpg)
Teo Trandafir a aflat despre zvonurile conform cărora Monica Gabor ar fi devenit mamă pentru a doua oară, de data aceasta alături de Mr. Pink, cu care se iubește de mai bine de un deceniu. Vedeta a vorbit despre relația celor doi, iar Ilinca Vandici a intervenit.
Monica Gabor trăiește o frumoasă poveste de dragoste cu milionarul de origine chineză, Mr. Pink. Are o fetiță frumoasă pe nume Irina din mariajul cu Irinel Columbeanu în vârstă de 18 ani și se pare că în urmă cu șase luni a devenit mamă pentru a doua oară în Los Angeles, conform Cancan.
Vestea nu a fost confirmată nici de Monica Gabor și nici de Mr. Pink. Cu toate acestea, speculațiile au continuat, știrea a fost comentată chiar și de Ilinca Vandici și Teo Trandafir în emisiunea „Follow Us' de la Kanal D.
Ilinca Vandici: Da, cică a devenit mamă pentru a doua oară, are un băiețel, doar că, vedeți voi, nimeni nu a știu nimic, nici ea cred că nu a știut. O fi aflat…mai sunt cazuri. Nu s-a arătat nici măcar pe sine.
Teo Trandafir: Fii atentă, că am auzit o bârfă! Cică Mr. Pink ăsta o cam ține din scurt. Și nu are voie să tocuri, nu are voie rujuri, nu are voie…
Ilinca Vandici: „Aflăm că Monica Gabor este mamă pentru a doua oară'
Ilinca Vandici: Eu nu am înțeles chestia asta. Da, au auzit și eu că limitele sunt foarte stricte și de netrecut peste ele. Mr. Pink a zis că să nu mai poarte tocuri, dar dacă mă întrebi cred că e de înțeles pentru că Monica este o femeie înaltă, frumoasă, foarte înaltă, iar el nu e extrem de înalt, ca să zic așa. Și dacă ea își mai pune și tocuri…discrepanța e discrepanță. Înțeleg asta cu tocurile.
Dar de ce să nu o lași să se machieze? Înțeleg și asta, nu m-a întrebat nimeni, dar eu îmi dau cu părerea. Ea e superbă naturală! De ce să se machieze? Chiar cred că poate fi un motiv. (…)
Poate că și asta cu sarcina, cu nașterea, fiind ascunse de ochii privitorilor, poate fi tot din zona limitelor puse de Mr. Pink pentru că nu a știut nimeni, nimic și dintr-o dată aflăm că Monica Gabor este mamă pentru a doua oară. Nu s-a arătat! (…)
Astea sunt speculațiile pe care le face presa, noi nu știm că nu a venit nimeni să ne spună că e așa sau e așa. Doar că mare ne-a fost surprinderea când am citit la sfârșitul anului trecut pentru prima și prima dată cum că Monica este mamă pentru a doua oară. După care a venit și Ramona, a făcut și ea niște postări, acum am înțeles că fericita familie este la Hong Kong, dar că băiețelul născut a rămas în America.
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2021/08/monica-gabor-si-mr-pink-s-au-despartit-4.jpg)
Ilinca Vandici: „Toată lumea speculează'
Teo Trandafir: Dar de ce?
Ilinca Vandici: Pentru că virus la Hong Kong și atunci dorința tatălui a fost de a-și proteja bebelușul, doar că în America arde totul. Plus că se pare că acest băiețel nou- născut nu e atât de nou-născut, pentru că unele ziare speculează că e născut de la începutul anului trecut. Deci are avea undeva la un anișor.
Vedeți ce se întâmplă când nu există oameni care să vină și să zică că este așa, așa și așa. Toată lumea speculează. Unii pe o parte, alții pe o parte! (…)
Teo Trandafir: Pe de-o parte asta face emisiunea mai interesantă, că dacă am știi…(…)
Ilinca Vandici: Noi ne dorim, de fapt, să îi urăm sănătate, de fapt, întregii familii, împreună cu Irinuca, cu proaspătul născut sau mai vechiul născut al lui Mr. Pink și al Monicăi, să fie fericiți, să aibă o viață îmbelșugată.