Meghan Markle și Prințul Harry, momente tandre la cea mai recentă apariție! Se bucură amândoi de viața în America
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2023/04/meghan-markle-si-printul-harry-1-1.jpg)
Meghan Markle și Prințul Harry, momente tandre la cea mai recentă apariție! Ducele și ducesa de Sussex au urmărit luni, 24 aprilie, unul dintre meciurile din NBA chiar în tribune.
Meghan Markle și Prințul Harry au fost numai un zâmbet în timp ce au urmărit meciul dintre Los Angeles Lakers și Memphis Grizzlies luni, la Crypto.com Arena, inclusiv în momentul în care au fost arătați pe ecranele uriașe de pe stadion.
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2023/04/meghan-markle-si-printul-harry-3.jpg)
În imaginile video publicate de NBA, cuplul regal a părut încântat în momentul în care toate camerele de filmat s-au îndreptat spre el, ba chiar Meghan, 41 de ani, a făcut fețe fețe, zâmbindu-i fericită lui Harry, 38 de ani. Momentul lor a fost arătat unei mulțimi de 20.000 de persoane, printre care Kim Kardashian, Kris Jenner, Saint West și Adam Sandler.
Pentru această apariție, Meghan Markle a purtat un costum roz, cu pantaloni scurți, la care a asortat o pereche de pantofi nude, cu toc.
Meghan Markle nu va participa la încoronarea Regelui Charles
Ieșirea la meciul din NBA este prima ieșire publică a lui Meghan de când Palatul Buckingham a confirmat că nu va fi alături de soțul ei la încoronarea regelui Charles, pe 6 mai. În schimb, ea va rămâne în California cu cei doi copii ai cuplului – și va sărbători împlinirea vârstei de 4 ani de către Archie.
„Va fi o petrecere discretă acasă”, a declarat o sursă pentru PEOPLE într-un articol recent. „Vor avea prieteni în jurul lor și pe mama lui Meghan, Doria Ragland. Meghan va avea cu siguranță sprijin în acel weekend”.
Sora mai mică a lui Archie, prințesa Lilibet, va lua, de asemenea, parte la festivități. „Sunt atât de drăguți împreună. Archie o adoră pe Lili. Este un băiat atât de dulce. Când ea nu este prin preajmă, întreabă: „Unde este Lili?”. „, a adăugat sursa.
Iată ce poți citi în ediția de print a revistei Avantaje, aprilie 2023:
- DOSARUL SPECIAL al lunii este dedicat bărbaților, cuceritorii moderni: Daniel Pavel (Survivor), Denis Roabeș (The Motans), Maurice Munteanu (fashion editor). Uneori seducători, uneori fermecători, inteligenți, sexy sau doar talentați și atrăgători, alteori histrionici și interesant-romantici sau arbitrar-irezistibili, intimidanți sau siguri pe ei, sunt, deseori în secret și fără a fi supermen, învingători perfecți într-o lume bulversată de valori și nonvalori.
- Vrei să reduci din kilograme fără să urmezi o dietă drastică și, evident, nesănătoasă? Poți să reintri în formă fără prea mult chin. Iată 25 de tips&trick-uri prin care poți slăbi rapid.
- Vechile mănăstiri sunt locurile sacre din România care te cuceresc indiferent de câte ori ai merge acolo. Un spațiu parcă fără timp, cu peisaje incredibile, oameni cu sufletul cât roata carului și tradiții păstrate de veacuri.
- De ce înșală o femeie? Ce motive au femeile atunci când decid să-ți înșele partenerul?
- Să aflăm mai multe despre boala de reflux gastroesofagian
- De mai mult de 2000 de ani încoace multe obiecte au fost asociate cu persoana și povestea Mântuitorului din Nazaret. În ediția de aprilie veți citi un amplu reportaj despre locațiile unde se află astăzi relicvele sfinte.
- Răsfoiește revista aici: https://magazines.ringier.ro/brands/avantaje/