Imagini cu Georgiana Lobonț fără fațete. Cântăreața a avut probleme cu dantura și a mers în Turcia să rezolve

Georgiana Lobonț a atras atenția cu apariția ei fără fațete. Cântăreața de muzică populară și de petrecere a mers în Turcia pentru a-și schimba complet dantura, și-a pus și 3 implanturi dentare.

Georgiana Lobonț avea o dantură impecabilă, cu zâmbet larg și perfect. În urmă cu câțiva ani a mers la medicul stomatolog, unde și-a pus fațete. Timpul a trecut, iar vedeta a început să se confrunte cu probleme dentare.

Vedeta s-a văzut nevoită să ia măsuri și zilele acestea se află la o clinică stomatologică din Izmir, Turcia, unde își schimbă dantura. Georgiana Lobonț a suferit trei implanturi dentare, după ce i-au fost date jos fațetele. A apărut cu dinții șlefuiți, însă pozitivă că în curând va avea o dantură perfectă.

„Am vrut să fac story-ul ăsta ca să vă arăt că sunt bine și să vă spun că sunt și eu mirată că nu sunt încă învinețită, așa, foarte puțin umflată, dar cred că mi se pare mie că sunt umflată că n-am dinți, îi am șlefuiți. Abia aștept să văd rezultatul, mi-am ales modelul, mi-am ales culoarea.

Astăzi o să îmi pună coroanele temporare, iar marți îmi pune alte coroane până când mă voi întoarce peste 4 luni după ce se vor trata cele 3 implanturi și apoi o să îmi pună dinții permanenți, care, dacă ai o igienă corectă, îi poți avea toată viața', a zis Georgiana Lobonț pe Instagram.

Georgiana Lobont fara fatete 6SeparatorVEZI FOTOPOZA (1 / 13)

După ce a apărut fără fațete, medicii i-au pus o dantură din plastic Georgianei Lobonț, pentru a putea mânca pe timpul șederii sale în Turcia. Ulterior, medicii îi vor monta marți dantura din zirconiu, pe care vedeta o va ține patru luni. Ulterior, va reveni la control, când i se va monta și dantura finală.

„Chiar o să am dinți faini în sfârșit. Nu o să mai fie mari', a zis Georgiana Lobonț.

Câți bani cer Vlăduța Lupău și Georgiana Lobonț pentru a cânta la o nuntă

Vlăduța Lupău și Georgiana Lobonț sunt două dintre cele mai cunoscute și îndrăgite cântărețe de muzică populară și de petrecere de la noi. Artistele sunt îndrăgite de români, care le cheamă la cele mai importante evenimente, nunți, botezuri, deși nu au tarife deloc mici.

Georgiana Lobonț și Vlăduța Lupău încasează pentru un recital „cu tot tacâmul’ între 5000 și 7000 de euro.

„Georgiana și Vlăduța au mare succes în Ardeal, de acolo și sunt ambele. Ele cântă pe gustul celor de acolo, ca stil, ca ritm, nu merg doar pe horă și pe sârbă, ca la București. Cântă mai variat, mai bagă și o hațegană. Se dansează mai multe jocuri. În acea zonă, ardelenii sunt mai sociabili. Organizează mai multe petreceri. Sunt și mai culți, din punct de muzical. În școli se pune mare preț pe muzică. Georgiana Lobonț și Vlăduța Lupău au un onorariu de câte 1.500 de euro, pentru un recital solo.

Iar dacă vin cu instrumentiștii, onorariul lor sare de 5.000 de euro. Dar poate ajunge și la 7.000 de euro, depinde de contract. Georgiana Lobonț vine la petreceri cu zece oameni, în trupă. Normal că sunt alte prețuri. Ea vine cu microbuzul, cu o armată de oameni. Pentru cei 5.000 de euro, Georgiana are program de două ore, în reprize de câte 45 de minute’, a declarat un organizator pentru playtech.ro. 

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe avantaje.ro
Recomandari
Publicitate
Libertatea
VIVA!
Unica.ro
Retete
Baby
ELLE
CSID
Ego.ro
Descopera.ro
Diva Hair
TV Mania
Trending news
Mai multe din Vedete