Cum s-a filmat Violeta alături de Lavinia Pîrva. Adevărul despre relația fiicei Andreei Marin cu soția lui Ștefan Bănică

Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Violeta, fiica Andreei Marin din căsnicia cu Ștefan Bănică jr., a postat pe Instagram un filmuleț în care se distrează alături de soția tatălui ei. Adolescenta are o relație foarte bună cu Lavinia Pîrva, deși mulți nu s-ar fi așteptat la asta.

Violeta Bănică a oferit fanilor o privire în culisele relației sale cu Lavinia Pîrva printr-o postare surprinzătoare pe rețelele de socializare. Fiica Andreei Marin și a lui Ștefan Bănică jr. a surprins pe toată lumea cu moment amuzant postat pe rețelele de socializare, dezvăluind o latură neștiută a legăturii sale cu soția tatălui său.

Violeta a devenit tot mai activă pe Instagram, ținându-și la curent urmăritorii cu detaliile din viața sa personală și profesională. Recent, adolescenta a participat la o aniversare unde a fost prezentă și Lavinia Pîrva. Momentul special a fost surprins într-o postare video în care Violeta fredona o piesă alături de o prietenă.

Surpriza a venit când camera a surprins și prezența neașteptată a Laviniei Pîrva, care nu doar că s-a lăsat filmată de fiica Andreei Marin, dar a interacționat în mod amuzant, fără reținere. Gesturile spontane ale celor două au dat de înțeles că relația dintre Violeta și Lavinia este una apropiată și plină de înțelegere.

Postarea virală a devenit rapid subiect de discuție în mediul online, iar fanii au înțeles imediat ce relație frumoasă au cele două. Este limpede că Violeta și Lavinia se simt foarte bine una în compania celeilalte, iar această postare a dezvăluit o latură amuzantă a relației lor.

Violeta și Ștefan BănicăSeparatorVEZI FOTOPOZA (1 / 19)

De ce s-au despărțit Andreea Marin și Ștefan Bănică

Andreea Marin și Ștefan Bănică jr. au fost căsătoriți din anul 2006 până în 2013. Deși au împreună o fiică, pe Violeta, cei doi au ajuns la divorț. Abia după ani de zile fosta prezentatoare a dezvăluit motivul.

Andreea Marin a recunoscut că mariajul cu Ștefan Bănică Jr. nu a fost deloc unul benefic pentru starea ei psihică. Andreea Marin era în depresie, așa că singura metodă de a scăpa de asta a fost să divorțeze.

„Eram nefericită! Eram bolnavă, pentru că depresia este o boală, să o recunoaştem. Aveam insomnii, mă trezeam plângând fără motiv. Din afară, aveam viaţa perfectă. Dar în mine era un zbucium continuu. Singurul moment fericit era atunci când îmi ţineam copilul în braţe! Nu voiam să realizez că am o problemă, nu! Eu eram o femeie puternică.

Cazul Mădălinei Manole mi-a dat de gândit. După tragedie, ascultam la TV un interviu cu un psiholog care vorbea despre semnele depresiei şi mi-ai dat seama că sunt multe comune. Aşa că am decis să con sult un specialist să verific.

Sufleteşte nu eram bine! Am luat măsuri târziu, după cum ştiţi cu toţii (n.r. se referă la divorţul de Ştefan Bănica Jr.). Nu eram bine în viaţa personală. Dacă aş putea să schimb ceva la trecut, aş fi mai atentă la alegerile pe care le fac! La oamenii din jur‘, a povestit Andreea Marin într-un podcast, notează click.ro.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe avantaje.ro
Recomandari
Mai multe din Vedete