Miley Cyrus, momentul în care și-a dat seama că mariajul ei nu mai merge. Detalii neștiute au ieșit la iveală

Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Miley Cyrus a făcut câteva destăinuiri despre căsnicia ei cu fostul soț Liam Hemsworth. După ce a vorbit deschis despre momente din cariera ei considerate cândva controversate în seria TikTok „Used to Be Young”, superstarul, în vârstă de 30 de ani, a făcut o pauză și a discutat despre ceva pe care l-a numit „de fapt serios”.

Într-un TikTok postat miercuri, 06 septembrie, cântăreața a dezvăluit când a știut că mariajul ei cu actorul australian, 33 de ani, s-a terminat. Vedeta pop a explicat că la festivalul de muzică Glastonbury, în iunie 2019, a avut revelația. „Glastonbury a fost în iunie”, a spus Cyrus, „care a fost momentul în care a fost luată decizia”, scrie People.

Ea a explicat că, deși erau împreună din 2010, nunta lor din decembrie 2018 a venit după ce o tragedie a afectat relația lor odată cu incendiile din noiembrie 2018 din California, care le-au distrus casa. „Decizia noastră de a ne căsători, desigur, a venit din dragoste în primul rând, pentru că eram împreună de 10 ani”, a spus cântăreața și compozitoarea, mai notează sursa citată anterior.

Artista „Midnight Sky” a continuat: „Ziua spectacolului [Glastonbury] a fost ziua în care am decis că nu va mai fi bine pentru mine să fiu în acea relație”.

Miley Cyrus a dezvăluit, de asemenea, ce a învățat de atunci din acea decizie. „Acela a fost un alt moment în care munca, performanța, personajul au fost pe primul loc. Cred că de aceea este acum atât de important pentru mine ca acest lucru să nu se întâmple – ca omul să fie pe primul loc”, a adăugat ea.

La câteva luni după spectacolul lui Cyrus de la Glastonbury, Hemsworth a depus cererea de divorț în august 2019, iar cei doi au ajuns în cele din urmă la o înțelegere oficială la începutul anului 2020.

În seria „Used to Be Young”, pe care Cyrus o împărtășește online de la sfârșitul lunii august pentru a-și susține noul single cu același nume, cântăreața din „Wrecking Ball” a vorbit și despre momente dulci din relația cu Hemsworth.

Într-un clip, ea s-a destăinuit despre momentul în care s-au întâlnit pe platoul de filmare al filmului romantic „The Last Song” din 2010. „Cred că unul dintre elementele care au făcut ca acel film să fie atât de special a fost faptul că am văzut doi oameni foarte tineri îndrăgostindu-se unul de celălalt, ceea ce se întâmpla în timp real și în viața reală”, a spus fosta vedetă Hannah Montana. „Așadar, chimia a fost de netăgăduit și acela a fost începutul unei relații lungi, de 10 ani”.

Ea a vorbit și despre casa pe care cei doi o aveau în Malibu, explicând că acolo a lucrat la primul ei album, Meet Miley Cyrus din 2007, împreună cu producătorul Matthew Wilder.

„Discul Meet Miley Cyrus a fost de fapt momentul în care am început să scriu propriile mele cântece ca artistă solo, așa că lucram cu un producător din Malibu care locuia într-o casă din Ramirez Canyon, despre care nu aș fi știut niciodată că, 15 ani mai târziu, voi locui în acea casă, care în cele din urmă avea să ardă. Casa aceea avea atât de multă magie. A sfârșit prin a-mi schimba cu adevărat viața”, a adăugat ea.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe avantaje.ro
Recomandari
Mai multe din Vedete