Ce sacrificii face Zanni pentru viitorul lui. A crescut la orfelinat, iar acum vrea o familie: „Nu plec niciodată în vacanțe”

Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Noul sezon „Întrebarea mesei rotunde' de pe VOYO a debutat cu un invitat special, Zannidache, prezentatorul emisiunii „Survivor: Extra Show'.

Pentru prima dată față în față cu Marius Manole, Zanni recunoaște că nu avea o părere foarte bună despre actor și a ezitat mult înainte de a accepta să fie invitatul lui: „La prima vedere, nu mi-a plăcut de tine. Acum mi-am schimbat părerea. Așa fac mereu înainte să cunosc oamenii'.

Cei doi au o discuție extrem de sinceră, fără bariere, în care câștigătorul „Survivor România' 2021 povestește despre copilărie, perioada petrecută la cămin, lecțiile bune și mai puțin bune pe care le-a primit, cum a luptat pentru a nu mai fi agresat, succesul de pe TikTok și cum i s-a schimbat viața.

„Cum au luat mâna de pe mine, mi s-a limpezit totul. Am terminat școala, m-am înscris la un curs de frizerie, am început să mă tatuez, m-am băgat într-un cămin de nefamiliști, un beci de 2 pe 2. Știam foarte bine ce vreau să fac'.

Zanni răspunde deschis întrebărilor lui Marius Manole și face declarații în premieră despre viața personală și cea profesională, despre modul în care a evoluat, perioada în care a făcut balet, cum a reușit să ajungă în punctul în care este acum, cum a depășit depresia avută după Survivor și care îi sunt planurile de viitor.

„Nu plec niciodată în vacanță, pun banii la ciorap. Într-un an-doi mă mut la casa mea, vreau să-mi întemeiez o familie. Când găsesc femeia potrivită, aia e. Vreau să am copii, să-i cresc frumos, să le povestesc de Moș Crăciun', spune Zannidache.

Zanni, despre relația cu Ana Porgras

Referitor la presupusa relație pe care a avut-o cu o fostă concurentă Survivor, acesta declară: A fost o poveste, du-te-vino, mi-a înșelat așteptările, nu pe mine', iar despre competiție și echipa lui, spune: Acolo am învățat să înot, am învățat multe. Toți erau dușmanii mei, inclusiv cei din echipa mea. Jador e un băiat super sufletist, mi-a plăcut de el, voiam amândoi să reușim. Dar nu am rămas prieten cu nimeni'.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe avantaje.ro
Recomandari
Mai multe din Vedete