Ce a spus Loredana Groza după ce a fost acasă la Iulia Vântur și Salman Khan. Detaliul pe care l-a observat la relația lor
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/02/loredana-groza-despre-salman-khan-si-iulia-vantur.jpg)
Loredana vorbește despre legătura profundă cu India și despre reîntâlnirea memorabilă cu Iulia Vântur și Salman Khan, admirând relația extraordinară și respectul dintre cei doi.
Loredana Groza a dezvăluit într-un interviu pentru VIVA! cum experiențele sale din India au avut un impact profund asupra vieții sale și cum au contribuit la transformarea ei ca artist și persoană. Artista vorbește despre legătura emoțională și spirituală pe care o simte cu această țară, dar și despre întâlnirile memorabile cu prieteni dragi, printre care se numără și Iulia Vântur și Salman Khan.
Cântăreața a descris cu entuziasm atmosfera din casa cuplului indian și modul în care cei doi își respectă și își prețuiesc partenerul. Vedeta a subliniat că, dincolo de glamour-ul și faima internațională, ceea ce impresionează cu adevărat este respectul și afecțiunea reciprocă dintre cei doi, o lecție despre iubire autentică și parteneriat.
„Nu este prima oară când ne întâlnim și de fiecare dată parcă suntem și mai aproape, suntem și mai lipsiți de formalisme, pentru că atât Iulia, cât și Salman fac un cuplu extraordinar și de câte ori mă duc la ei acasă sau la fermă, unde am fost acum, îmi dau seama ce relație extraordinară există între ei și ce om extraordinar e, un bărbat care știe cum să iubească, cum să aprecieze femeia din viața lui.
Cred că e o lecție pentru foarte mulți bărbați. Și admir foarte tare acest gen de bărbați galanți care fac totul pentru jumătatea lor. Și, ți-am zis, ne simțim ca în sânul lui Adam pentru că, practic, Salman și Iulia ne fac toate poftele. Ne răsfață, ne plimbă… Este ceva incredibil. Deci n-am cuvinte să descriu', a mărturisit Loredana Groza.
„Practicile ayurvedice m-au schimbat fundamental'
Experiențele Loredanei în India, combinarea culturilor și reîntâlnirile cu persoane influente din industria de divertisment au consolidat-o nu doar ca artist, ci și ca om sensibil la valori precum respectul, armonia și dedicarea în relații.
„Practicile ayurvedice m-au schimbat fundamental, pentru că întotdeauna am căutat această supapă, această ieșire, și pentru mine India este un tărâm, este o dimensiune, o altă dimensiune. Când ajung acolo, este ca și cum ajung într-o altă lume, într-un alt spațiu, nu e Pământ, nu e Terra, este ceva între Pământ și Univers, e o altă planetă, dacă pot să spun așa. Și obiceiurile, misticismul, spiritualitatea care mustește în fiecare colțișor din acea planetă, India, mă repun pe picioare, mă fac să devin un om mai bun, mai integru, mai aware, să fac doar lucruri care contează și nu să-mi pierd timpul, pentru că mi-am dat seama cât de mult timp pierdem făcând lucruri inutile', a mai spus Loredana Groza pentru sursa mai sus-menționată.
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/06/salate-cu-proteine-pentru-slabit.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/06/irina-ponta-si-maria-ponta-la-ceremonie.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/feed/images/17_a62fb59ca96721f3fc3002a5385f12e2.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/03/ianca-si-razvan-simion.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/06/livia-graur-in-budapesta.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/06/iuliana-luciu-la-platane.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2026/06/nutu-camataru.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.avantaje.ro/wp-content/uploads/2025/01/theo-rose-2.jpg)