Castigatori Avantaje.ro Aprilie-Iunie 2009

Fără categorie

Castigatorii concursului Concurs Mind Master – Iunie 2009 sunt:
1. Bolintis Ioana (Bucuresti)
2. Chenic Beatrice (Bucuresti)
3. Fieraru Aura-Mihaela (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs REVLON – Iunie 2009 sunt:
1. ANTON ROXANA (BUCURESTI)
2. Ene Ioana (Bucuresti)
3. Epure Ana Maria (Bucuresti)
4. Marginean Angela (Blaj)
5. Mitrulescu Corina (Craiova)
6. Tardea Ioana Andreea (Iasi)
7. Teodoru Aura Claudia (Galati)
8. Vataselu Elena (Petrosani)

Castigatorii concursului Concurs WELLA PROFESSIONALS – Iunie 2009 sunt:
1. Blede Laura (Timisoara)
2. Botos Carmen (Petelea)
3. CASCAVAL MARIANA (Timisoara)
4. CRETU MARIA LUCIA (Timisoara)
5. Farcas-Campian Maria-Claudia (Tg.Mures)
6. Filip Valentina (Marasesti)
7. FRANCU MARIus (Coltu/ungheni)
8. Godri Rozalia (Ghidfalau)
9. Kadar Mariana (Cluj-napoca)
10. Monoran Oana (Iasi)
11. Naipeanu Eugenia (Bucuresti)
12. Pancescu Daniela Raluca (IASI)
13. Popa Monica (Galati)
14. PUIU VIOLETA (CONSTANTA)
15. Sandu Veronica (Ploiesti)
16. Sosa Viorica (Bucuresti)
17. Tanase Loredana-maria (Buzau)
18. Vlaicu Cosmina (Dumbrava)
19. Vrajtoarea Ioana (Tg-jiu)
20. Vulcan Monica (Timisoara)

Castigatorii concursului Concurs TRIA ALFA – Iunie 2009 sunt:
1. Chetu Gabriela (Galati)
2. Enachescu Diana (Craiova)
3. Iorga Lavinia (Timisoara)
4. Stenczel Daniela (BAIA MARE)
5. Tita Elena (Alexandria)

Castigatorii concursului Concurs AVON – Iunie 2009 sunt:
1. Andrei Elena (Baile Govora)
2. Androne Cristina Maria (Bucuresti)
3. Balaj Rodica (Zalau)
4. BALAN CLAUDIA (BLEJOI)
5. Birsan Daniela Constantina (Gradinari)
6. Calin Camelia-Ionela (Modelu)
7. Ciobanu Laura (Bucuresti)
8. Curcudel Mirela Madalina (Navodari)
9. Dobre Adriana (Brasov)
10. Dorofte Alexandra (Bucuresti)
11. Dragoi Mirela (Ploiesti)
12. Ghita Dana-Maria (Craiova)
13. Hornea Madalina Liliana (Constanta)
14. Manu Florina-Roxana (Predeal)
15. Mihaescu Florentina (Rimnicu Sarat)
16. Mihet Claudia (Timisoara)
17. Nicolae Camelia (Bucuresti)
18. Nuca Diana (Iasi)
19. Paraschiv Liliana (Bucuresti)
20. Prisacaru Andreea (Vaslui)
21. Radu Adina (Buzau)
22. SAMES LUANA LAURA (RESITA)
23. Soare Florina (Bucuresti)
24. Stanciu Alina (Suceava)
25. Tudor Ana Violeta (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura NOMINA – Iunie 2009 sunt:
1. Bacinschi Loredana (Timisoara)
2. Bohuczky Ana-maria (TIMISOARA)
3. Bucur Catalina (Bucuresti)
4. Elena Ciuculescu (Bucuresti)
5. Fratila Angela (BLAJ)
6. Gheorghisor Daniela (Slatina)
7. Lupu Sanda (Bucuresti)
8. Matasaru Livia (Galati)
9. Nicola Elena (Constanta)
10. Oltean Angelica (Tg.Mures)

Castigatorii concursului Concurs Editura ERC PRESS – Iunie 2009 sunt:
1. Atanasiu-raileanu FLORINA (BUCURESTI)
2. Haralambie Oana (Bucuresti)
3. Iuliana Draghiciu (Alba Iulia)
4. Muresan Gabriela (Bistrita)
5. Penciuc Carmen (RADAUTI)
6. Stoica Irina (Slatina)
7. Stroe Cristiana (Bucuresti)
8. Stroe Ana Maria Elena (Buftea,jud.ilfov)
9. Trif Daniela (Alba-iulia)

Castigatorii concursului Concurs Editura TRITONIC – Iunie 2009 sunt:
1. Bianu Marinela (Braila)
2. Dascalache Mariana (Ploiesti)
3. Oana Buzdugan (Bucuresti)
4. Popa Olga Maria (Alba Iulia)
5. Radu Adina (Buzau)

Castigatorii concursului Concurs Editura COREUS PUBLISHING – Iunie 2009 sunt:
1. Bendei Anca Diana (Vaslui)
2. Boarna Florina Alexandra (Pitesti)
3. Bratasanu Carolina (Timisoara)
4. BRATULESCU ADRIANA MIHAELA (CONSTANTA)
5. Ciochir Daniela (Bucuresti)
6. Cristea Cristina (Bucuresti)
7. David Elena (Brasov)
8. Ganea Daniela (Campia Turzii)
9. Pitulice Daniela (Galati)
10. Zamfir Mirela (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura HOUSE OF GUIDES – Iunie 2009 sunt:
1. Bilu Denisia (Iasi)
2. FRINCU ANA – MARIA (BAICOI)
3. Ionita Elena Despina (Buzau)
4. Pacurar Lavinia Manuela (Satu Mare)
5. Palencsar Mia (Radauti)
6. Patulea Ana-Maria (Ramnicu Valcea)
7. Sandulescu Cristina-eliza (Moreni)
8. Stoian Nicoleta (Bucuresti)
9. Ursu Niculina (Mangalia)
10. Vaipan Mihaela (Iasi)

Castigatorii concursului Concurs Editura POLIROM – Iunie 2009 sunt:
1. Balauta Elena (BUCURESTI)
2. Bolborea Elena (Bucuresti)
3. Danciu Roxana (Craiova)
4. Lebedenco Mihaela (Busteni)
5. Miculescu Sorin (Caransebes)
6. Mihailescu Laura (Sibiu)
7. Mihalcea Alice (Bacau)
8. Stan Ana Maria (Bucuresti)
9. STOICA AUREL (BUCURESTI)
10. Tardea Ioana Andreea (Iasi)

Castigatorii concursului Concurs Editura LEDA – Iunie 2009 sunt:
1. Calarasu Cristina (Craiova)
2. DANIELA BUNEA (GALATI)
3. Macovei Dana Maria (Vulcan)
4. Maier Adina (Ungheni)
5. Nica Mariana (Rasnov)
6. Pluteanu Elena Camelia (Dragasani)
7. POMANA LARISA NICOLETA (TIMISOARA)
8. Stingaciu Mihaela (Darmanesti)
9. Talmaciu Angela (Roman)
10. VORNICEASA NICOLETA-SIMONA (BACAU)

Castigatorii concursului Concurs NIVEA – Iunie 20009 sunt:
1. Elena Petcu (Tulcea)
2. Ivan Luminita (Bucuresti)
3. Lupu Linda (Iasi)
4. Lupu Anca Mihaela (Vaslui)
5. Manu Florina-Roxana (Predeal)
6. Marghitan Raluca-Dana (Tg Mures)
7. Pencu Florentina (Bucuresti)
8. Serban Maria (Suceava)
9. Teodoru Aura Claudia (Galati)
10. Tudorie Adriana (Braila)

Castigatorii concursului Concurs BeYu – Iunie 2009 sunt:
1. Anghelache Cecilia (Ploiesti)
2. Benec Lorena (Caransebes)
3. Chirtan Diana (Bucuresti)
4. Cristina Tita (Bucuresti)
5. Epure Ana Maria (Bucuresti)
6. Marie Elena Anca (Turda)
7. Mihalcea Mihaela Elisabeta (Bucuresti)
8. Nedelcu Andra (Hunedoara)
9. Nita Elena Dorina (Sat Gheboeni)
10. Perijoc Daniela (Tulcea)

Castigatorii concursului Concurs LOTUS – Iunie 2009 sunt:
1. Danes Miruna (Rm Valcea)
2. IONICA MARILENA (PITESTI)
3. Nedeloiu Petra-paula (Calarasi)
4. Radu Adina (Buzau)
5. Suiu Iulia (Slobozia)
6. Zamfirescu Stenilia (Constanta)

Castigatorii concursului Concurs BIODERMA – Iunie 2009 sunt:
1. Adam Isabela (Constanta)
2. Borza Nicoleta (Calarasi)
3. COJOCARU VIOLETA ALINA (BRAILA)
4. Dinu Steluta (Galati)
5. Muj CARMEN (Satu Nou De Jos)
6. Muresan Camelia (Cluj-Napoca)
7. Nuta Maricica (Caransebes)
8. Politic Virginia (Botosani)
9. Vlaicu Andreea (Com Gura Foii)

Castigatorii concursului Concurs Linéance – Iunie 2009 sunt:
1. Barbulescu Andreea LIli (Craiova)
2. Dita Karina Elena (Resita)
3. Draghinescu Irina Eugenia (Timisoara)
4. Lungu Cornelia (Galati)
5. Mariana Stefaneanu (Craiova)
6. Morar Corina (Bucuresti)
7. Mucilianu Cristina (Vaslui)
8. Neculau Ecaterina (Galati)
9. Otlocan Luminita (Medgidia)
10. Popa Elena (Bucuresti)
11. Salbatecu Andreea (Galati)
12. Vana Dida Raluca (Petrila)

Castigatorii concursului Concurs KEZ MEDIA – Mai 2009 sunt:
1. Dobre Adriana (Brasov)
2. Raducanu Rodica (Bucuresti)
3. Stelenco Iuliana Adriana (Slobozia)

Castigatorii concursului Concurs Editura HOUSE OF GUIDES – Mai 2009 sunt:
1. Atanasiu-raileanu FLORINA (BUCURESTI)
2. BURAGA RIZEA LENUTA (ORADEA)
3. Creteanu Elisabeta (Tuzla)
4. Filip Cristina (Iasi)
5. Popescu Laura (Bucuresti)
6. PORA CLAUDIA (BRASOV)
7. Purice Dana Mirela (Bucuresti)
8. Toma Loredana (Iasi)

Castigatorii concursului Concurs Editura TRITONIC – Mai 2009 sunt:
1. Birsan Daniela Constantina (Gradinari)
2. Birsan Irina Catalina (Tg. Mures)
3. Bucur Angela (Tg. Mures)
4. Dragomir Diana (Ploiesti)
5. Ionescu Gabriela (Lugoj)
6. Moldoveanu Catalina (Galati)

Castigatorii concursului Concurs REVLON – Mai 2009 sunt:
1. Bumb Marinela (Gherla)
2. Iulian Cristina (Bucuresti)
3. LIONTE ANA MARIA (PASCANI)
4. Popescu Gabriela (Bucuresti)
5. Stan Elena (Bucuresti)
6. STANESCU VICTORIA (VALENII DE MUNTE)
7. Zoldhegyi Melinda (Bistrita)

Castigatorii concursului Concurs CIUFOLICI – Mai 2009 sunt:
1. Andronache Andreea (Bucuresti)
2. Boicescu Roxana (Bucuresti)
3. Bolintis Ioana (Bucuresti)
4. Ciuciucu Cristina (Bucuresti)
5. Cristina Tita (Bucuresti)
6. Florentina Musat (Bucuresti)
7. Lazar Florentina (Bucuresti)
8. Moraru Mirela Monica (Bucuresti)
9. Sule Ana (Bucuresti)
10. Vulpe Aurelia (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs TRIA ALFA – Mai 2009 sunt:
1. GEORGESCU ALEXANDRA (COMARNIC)
2. Alexandru Tudorita Lucica (Buftea)
3. Benec Lorena (Caransebes)
4. Epure Ana Maria (Bucuresti)
5. Hincu Livia (Iasi)
6. Jiga Carmen (Calarasi)
7. Moise Alina (Azuga)
8. Moisei Daniela (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs FITOMAGRA – Mai 2009 sunt:
1. Blana Manuela (Cluj Napoca)
2. Bogdan Carmen Mariana (Bucuresti)
3. Cojanu Lavinia (Bucuresti)
4. Dana Ionescu (CONSTANTA)
5. Dascalu Veronica (Iasi)
6. Dumitru Ioana (Bucuresti)
7. Fultman Stefana (Brasov)
8. Gorbanescu Lavinia (Iasi)
9. Iancu MIOARA (ROSIORII DE VEDE )
10. JESCU MARIA-DANIELA (IASI)
11. Mateescu Gina (Bucuresti)
12. Misarciu Gabriela (Iasi)
13. Mititelu Lavinia-mihaela (Harlau)
14. Nica Loreta Simona (Arad)
15. Onea Simona (Intregalde)
16. Petre Nicoleta (Slobozia)

Castigatorii concursului Concurs ALVEUS – Mai 2009 sunt:
1. Matei Costin Alexandru (Bucuresti)
2. Popa Lenuta (Bucuresti)
3. Porut Alina (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs INTUITEXT – Mai 2009 sunt:
1. CIOBANU LIGIA (PITESTI)
2. Dajbog Florentina (Galati)
3. Dascalu Carmen (Tg-Jiu)
4. Feticu Felicia (Campina)
5. Gavrilet Maria (Botosani)
6. Ghelber Anda (Pitesti)
7. Matasaru Livia (Galati)
8. Micutariu Liliana (Suceava)
9. Mirica Florentina (Brasov)
10. Zorzoliu Ginela (Draganesti/olt)

Castigatorii concursului Concurs DEVIN – Mai 2009 sunt:
1. Ardeleanu Raluca (Bucuresti)
2. Diaconu Mihaela Cristina (Bucuresti)
3. Dumitru Silvia (Bucuresti)
4. FRANGU Manuela (Bucuresti)
5. Georgescu Maria Ramona (Bucuresti)
6. Niculescu Carmen (Bucuresti)
7. Paraschiv Liliana (Bucuresti)
8. Pasescu Nicoleta (Bucuresti)
9. Popa Ionela Veronica (Bucuresti)
10. Stanescu Adriana (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura NICULESCU – Mai 2009 sunt:
1. Birsan Irina Catalina (Tg. Mures)
2. CHIRILA ELENA (Iasi)
3. Mihai Adriana (Bucuresti)
4. Mirza Ana – Maria (Bucuresti)
5. Soptelea Elena (Constanta)

Castigatorii concursului Concurs Editura LEDA – Mai 2009 sunt:
1. Aioanei Mariana Cristina (Iasi)
2. Avram Alina (Bucuresti)
3. Baciu Andreea (Constanta)
4. Copos Andreea Anamaria (Beius)
5. Danciu Roxana (Craiova)
6. Dumitru Cristina-elena (Pitesti)
7. Goleanu Anisoara (Piatra Neamt)
8. Magyari Brigitta (Carei)
9. Serban Amalia (Arad)
10. Starluc Daniela (Zarnesti)

Castigatorii concursului Concurs Editura METEOR PRESS – Mai 2009 sunt:
1. Baltic Ileana Gabriela (Pitesti)
2. Dascalu Elena Adriana (Bucuresti)
3. Durus Mariana Octavia (Zalau)
4. Eremesa Nicoleta (BARLAD)
5. Gacsi Eva (Chisineu-Cris)
6. Lacatusu Cristina (Brasov)
7. Ploscaru Mirela (Focsani)
8. STOICA AUREL (BUCURESTI)
9. Tacu Irina (Focsani)
10. Vamosi Iulia (Turda)

Castigatorii concursului Concurs WELLA PROFESSIONALS – Mai 2009 sunt:
1. Bako Csilla (Tg Mures)
2. Ciobanu Daniela Mariana (Codlea)
3. Danciu Roxana (Craiova)
4. Dobre Didina (Calarasi)
5. Florica Boghiu (Bucuresti)
6. Moise Alina Mihaela (Bucuresti)
7. Pop Diana (Cluj-napoca)
8. Popa Alina (Alba Iulia)
9. Prelipcian Maria Cristina (Timisoara)
10. Stanescu Ofelia (CRAIOVA)

Castigatorii concursului Concurs TRIUMPH – Mai 2009 sunt:
1. Ciocian Ileana (Baia Mare)
2. Dumitrescu Ioana (Bucuresti)
3. Dumitru Adela (Craiova)
4. Florina Musatoiu (Bucuresti)
5. Iliesi Aida (Baia Mare)
6. Micutariu Liliana (Suceava)
7. Moldoveanu Cristina (Bucuresti)
8. Pitulice Daniela (Galati)
9. Stroe Ana Maria Elena (Buftea,jud.ilfov)
10. Tanasie Alina-Gabriela (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs FARMEC – Mai 2009 sunt:
1. Adam Isabela (Constanta)
2. Ana Ana (Medias)
3. Balan Gabriela (Dorohoi)
4. Balau Ramona (Aiud)
5. Buzatu Ecaterina (Ploiesti)
6. Dolhan Gabriela (Bucuresti)
7. Grigore Laura (Bucuresti)
8. ICLEANU ALINA (BUCURESTI)
9. Perijoc Daniela (Tulcea)
10. Puflea Diana-Roxana (Vaslui)
11. Stoian Erna (Giurgiu)
12. Tafta Aurelia (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs REVLON – Aprilie 2009 sunt:
1. Benec Lorena (Caransebes)
2. Bontas Diana (Bacau)
3. Calin Camelia-Ionela (Modelu)
4. Grigore Iulia (Bucuresti)
5. Gurau Silvia (Braila)
6. MARCU ELENA-RAMONA (Targu Jiu)
7. Miroiu Cristina-Mirabela (Bucuresti)
8. Modi Elida Mihaela (Craiova)
9. Moise Alina (Azuga)
10. Pirvan Getuta (Bucuresti)
11. Vasile Andreea Simona (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura METEOR PRESS – Aprilie 2009 sunt:
1. Arseni Florentina (Ploiesti)
2. Belciug Dana (Onesti)
3. Boca Ottilia (Miercurea Ciuc)
4. Colta Ionela (Resita)
5. Grigorie Larisa (Craiova)
6. Morosan Geanina (Suceava)
7. Plopeanu Mihaela (Saveni)
8. Porut Alina (Bucuresti)
9. Salomeia Elena-Oana (Constanta)
10. Tanasa Lucia (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura LEDA – Aprilie 2009 sunt:
1. Avram Andreea (Focsani)
2. Diaconu Andreea (Comanesti)
3. Moisa Cosina (Tecuci)
4. Nae Florentina-gabriela (Bucuresti)
5. Nedea Ruxandra (Sos. Chitila)
6. Nitu Corinna Daniela (Galati)
7. Paun Mirela (Campina)
8. Popescu Maria Magdalena (Petrila)
9. Rusu Iulia Oana (Iasi)
10. Smadu Natalia (Galati)

Castigatorii concursului Concurs Editura POLIROM – Aprilie 2009 sunt:
1. Campeanu Florina (Com Mitreni Sat Valea Rosie)
2. Casiean Ileana (Roman)
3. Ciochir Daniela (Bucuresti)
4. Dragan Agnita (Ploiesti)
5. Duca Elena (Curtea De Arges)
6. Gimpirea Daniela-nicoleta (Calarasi)
7. Ionescu Adriana (Bucuresti)
8. Marinescu Daniela (Craiova)
9. Nistorescu Roxana (Cluj-napoca)
10. Stan Rodica (Oradea)

Castigatorii concursului Concurs FARMEC – Aprilie 2009 sunt:
1. Alexandreanu Ionela (Voluntari)
2. Bursuc Elena Cristina (Piatra Neamt)
3. Cuturescu Violeta (Bucuresti)
4. Gheuca Alina (Husi)
5. Manea Alina (Bucuresti)
6. Mocanu Diana Iuliana (Braila)
7. Moise Genioara (Voluntari)
8. Patrascu Cristina Gabriela (Bucuresti)
9. Paun Mirela (Campina)
10. Racianu Magdalina (Mangalia)

Castigatorii concursului Concurs KEZ MEDIA – Aprilie 2009 sunt:
1. Bolintis Victor Gabriel (Bucuresti)
2. Lica Raluca Elena (Bucuresti)
3. Vasilescu Daniela (CERNAVODA)

Castigatorii concursului Concurs Editura ERC PRESS – Aprilie 2009 sunt:
1. Diana Costea (Blaj)
2. Geanel Antoaneta (Bucuresti)
3. Irina Mitrica (Pascani)
4. LUCIANU VERONICA (BUCURESTI)
5. Nemesu Diana (Roman)
6. Oana Giurgiu (Cluj-Napoca)
7. Paduraru Victoria (Bucuresti)
8. Pop Mina (Cluj-Napoca)
9. Segneanu Adina (Timisoara)

Castigatorii concursului Concurs Editura TRITONIC – Aprilie 2009 sunt:
1. Birladeanu Elena (Iasi)
2. Jinga Ioana – Florina (Bucuresti)
3. Lungu Claudia (Bucuresti)
4. Mandra Ana-maria (Oradea)
5. Muntean Cornelia (Campia-Turzii)
6. Tululan Camelia (Bucursti)

Castigatorii concursului Concurs TRIUMPH – Aprilie 2009 sunt:
1. Ciobanu Victorita ( Costesti)
2. Ciocian Ileana (Baia Mare)
3. COJOCARU CLAUDIA (GALATI)
4. Enachescu Anamaria (Iasi)
5. Mihaila Roxana-Camelia (Bucuresti)
6. Mihoc Cristina (Iasi)
7. NEAMTU CRISTINA-CAMELIA (TG. MURES)
8. Salbatecu Andreea (Galati)
9. Simionescu Cristina (Bacau)
10. Tilic Andreea Stela (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura NICULESCU – Aprilie 2009 sunt:
1. Benkovits Angela Mariana (Valea Lui Mihai)
2. Gheorghe Raluca Ioana (Bucuresti)
3. HORVAT Anamaria (BLAJ)
4. Mitran Yuliya (Salonta)
5. STANESCU GEANINA (VALENII DE MUNTE)

Castigatorii concursului Concurs Editura HOUSE OF GUIDES – Aprilie 2009 sunt:
1. APOSTOLESCU MIHAELA (BUCURESTI)
2. CHIRILA ELENA (Iasi)
3. Coaca Diana (Draganesti-olt)
4. Constantinescu Angela Nicoleta (Dr.tr.severin)
5. Daian Ioana (Bucuresti)
6. Pop Daniela Gabriela (Baia Mare)
7. Spinciu Voichita (Cluj-Napoca)
8. Stoian Erna (Giurgiu)

Castigatorii concursului Concurs TRIA ALFA – Aprilie 2009 sunt:
1. Abalasei Ana Maria (Sacele)
2. Albu Elena Cristina (Bucuresti)
3. Balau Beatrice (Iasi)
4. Calin Camelia-Ionela (Modelu)
5. Chera Olga Iudita (Resita)
6. Ciazar Dorina (Bucuresti)
7. Dina Poenar (Targu-Mures)
8. Gugu Andreea (Breaza)
9. Moise Alina (Azuga)
10. Romila Maria (Galati)
11. Soare Dana Emanuela (TARGOVISTE)
12. Toth Alexandra Otilia (Faget)

Castigatorii concursului Concurs SVEA – Aprilie 2009 sunt:
1. Comsa Cristina (Bucuresti)
2. Simoiu Roxana (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs Editura GAMA – Martie 2009 sunt:
1. Lita Monica (Bucuresti)
2. Melita Alina Georgeta (Dragasani)
3. Motriuc Gabriela (Iasi)
4. Voicila Loredana (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs REVLON – martie 2009 sunt:
1. Albu Mihaela Georgiana (Simeria)
2. Dumitrescu Oana Maria Rodica (Bucuresti)
3. Ghelber Anda (Pitesti)
4. Maxim Oana (Barlad)
5. Moise Marita (Braila)
6. Pop Elvira (Cluj-napoca)
7. Stancescu Mirela (Bucuresti)
8. Trusca Adelina (Severin)
9. Zaharia Elena Cosmina (Buzau)

Castigatorii concursului Concurs CIUFOLICI – martie 2009 sunt:
1. Briceag Veronica (Bucuresti)
2. Campeanu Stefania (Bucuresti)
3. Ciocoiu Mihaela Geanina (Bucuresti)
4. Dinu Mirela (Bucuresti)
5. Iacobai Mihaela (Bucuresti)
6. Olareanu Ileana (Bucuresti)
7. Popa Marieta (Bucuresti)
8. Radulescu Madalina (Bucuresti)
9. Rotaru Nicoleta (Bucuresti)
10. Tudor Ana Violeta (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs TRIUMPH – martie 2009 sunt:
1. Baciu Mariana (Slobozia)
2. Butnaru Mihaela (Iasi)
3. Dragan Alina Elena (Buzau)
4. IFTIMIE CRINA-ROXANA (BOTOSANI)
5. Moldovan Adriana (Alba Iulia)
6. Molnar Florina (Cluj Napoca)
7. Nita Mihaela Ivona (Gheboieni)
8. Stamate Mioara (Braila)
9. Stroe Ana Maria Elena (Buftea,jud.ilfov)
10. TEODORU ELENA (CONSTANTA)

Castigatorii concursului Concurs REXONA for Teens – martie 2009 sunt:
1. Andreea Oborocianu (Botosani)
2. Birlogeanu Lavinia (Craiova)
3. BUSUIOC LAURA-ROXANA (SUCEAVA)
4. Cadar Emanuela (Bucuresti)
5. Deca Raluca (Brail)
6. Diana Miloiu (Pitesti)
7. Dumitru Georgeta-anda (Bucuresti)
8. Iliesi Aida (Baia Mare)
9. Lupu Adina (Slatina)
10. Muican Gbriela (Hunedoara)
11. Munteanu Camelia (Bucuresti)
12. Negumereanu Adina (Bucuresti)
13. Nina Daniela (Craiova)
14. Papadopol Ramona (Galati)
15. POMANA LARISA NICOLETA (TIMISOARA)

Castigatorii concursului Concurs SEA BAND – martie 2009 sunt:
1. Alexa Larisa (Iasi)
2. Badachi Luminita (BRAILA)
3. Berzantu Alina (Bacau)
4. CONSTANTIN ANDREI NICUSOR (BUCURESTI)
5. Cretu Viorica (Bucuresti)
6. Cristescu Elena (Ploiesti)
7. Dana Ionescu (CONSTANTA)
8. Dumitru Marcela (Draganesti-Olt)
9. Gainaru Bogdana (Radauti)
10. GHEGHEA CLAUDIA (BUCURESTI)
11. Hodea Cristinel (Iasi)
12. Ionescu Raluca (Brasov)
13. Klain Cristina (PLOIESTI)
14. Meris Pompiliu Ada (Bacau)
15. Miftode Liliana Daniela (Mosna)
16. Nestor Lucia (Bucuresti)
17. Obretin Mihaela-Daniela (Bucuresti)
18. Petculescu Alina Mihaela (Bucuresti)
19. Pop Irina (Sibiu)
20. Radu Corina Daniela (Bucuresti)
21. Roxana Cazacu (Bucuresti)
22. Sandu Loredana (Craiova)
23. Sanduleasa Georgiana (Bucuresti)
24. Simion Georgiana (Bucuresti)
25. Stefanescu Yasmin (Bucuresti)
26. Tapu Cristina-Daniela (Ploiesti)
27. Teianu Alina (Bucuresti)
28. Vatamanescu Eliza (Birlad)
29. Vitzu Izabela (Ploiesti)
30. Vlase Ioan Sebastian (Vaslui)

Castigatorii concursului Concurs TRITONIC – martie 2009 sunt:
1. Diana Petre (Bucuresti)
2. Matasaru Livia (Galati)
3. Patrascu Valentina Cristina (Buzau)
4. Stroie Anca (Tg-jiu)
5. Vlaicu Andreea (Com Gura Foii)

Castigatorii concursului Concurs Editura NICULESCU – martie 2009 sunt:
1. Anghel Nicoleta (Brasov)
2. CZITROS ELENA (Intorsura Buzaului)
3. Giurgiu Ramona (Alba Iulia)
4. Haba Daniela (Iasi)
5. Juverdeanu Gabriela (Barlad)

Castigatorii concursului Concurs Editura LEDA – martie 2009 sunt:
1. Andrei Elena (Baile Govora)
2. Baciu Marinela (Botosani)
3. Borcinschi Andrada (Bucuresti)
4. Chirila Vasile (Iasi)
5. Cristea Catalina-maria (Tulcea)
6. Ignat Cornelia-valentina (Iasi)
7. Miron Lacramioara (Pitulusa)
8. Mocanu Mihaela (Timisoara)
9. Nastase Mariana (Titu)
10. Tabacaru Marinela (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs INTUITEXT – Martie 2009 sunt:
1. Banu Cristina (Breaza)
2. Berzantu Valentin (Bacau)
3. Brusture Alina (Resita)
4. Craciun Anne Lorena (Bucuresti)
5. Cristina Simion (Tecuci)
6. Dodan Irina (Campina)
7. Ene Mirela-Liliana (Bucuresti)
8. Ganea Daniela (Campia Turzii)
9. Olaru Elena Iuliana (Ploiesti)
10. Sava Loredana Madalina (Iasi)

Castigatorii concursului Concurs Clinica POLISANO – martie 2009 sunt:
1. Bolborea Elena (Bucuresti)
2. Militaru Iulia (Bucuresti)
3. Popovici Iosefina (Bucuresti)
4. Valcu Liliana (Bucuresti)

Castigatorii concursului Concurs KEZ MEDIA – Martie 2009 sunt:
1. DEDIU MARINELA (BRAILA)
2. Dumitru Mirela (Slatina)
3. Guta Cornelia Ana (Pitesti)
4. Stanciu Dana (Piatra Neamt)

Castigatorii concursului Concurs WELLA PROFESSIONALS – Martie 2009 sunt:
1. Aniculaesei Liliana (Iasi)
2. Antal Alina (Reghin)
3. Avadanei Irina (Vaslui)
4. Balascau Ionela (Ruginesti)
5. Bendei Anca Diana (Vaslui)
6. Cristina Dumitru (Bucuresti)
7. Cumpanasu Maria Claudia (Bucuresti)
8. Dana Ionescu (CONSTANTA)
9. Dragomir Anisoara (Braila)
10. Florescu Diana (Rm.valcea)
11. Irina Elena Micu (Ploiesti )
12. Matei Irina Florentina (Breaza)
13. Miron Maria Carla (Constanta)
14. Neaga Florica Maria (Salonta)
15. Necula Ana Maria (Bucuresti)
16. Paraipan Andreea-maria (Rasnov)
17. Parnica Constantza (Iasi)
18. Paun Veronica Flavia (Bistrita)
19. Petre Cristina (Bucuresti)
20. Selaru Daniela (Bucuresti)
 

Recomandari
Spune-ne parerea ta
Baby
Sfatul parintilor
Mai multe din